poniedziałek, 20 kwietnia 2009

Dzień Dziecka - pomysł na prezent

Do czerwcowego święta naszych dzieci jeszcze dość daleko, ale o prezentach dobrze pomyśleć już dziś. Na jednym z portali natrafiłam na sympatyczną propozycję podarku dla miłośników klocków lego.
"Klockowa empetrójka, tak jak pozostałe gadżety z serii Lego Digital Blue nie jest zbudowana z prawdziwych klocków, a jedynie słynne klocki Lego swym wyglądem naśladuje. I choć odtwarzacza nie da się rozłożyć (chyba że młotkiem) to można go użyć do budowy - nasadzić na wierzch lub pod spodem innych klocków.
Jako odtwarzacz MP3 nie oferuje zbyt wiele: 2 GB pamięci, niewielki wyświetlacz LCD, wbudowaną baterię na ok. 8 godzin odtwarzania plików MP3 i WMA. Złącze mini-USB (USB 2.0) i słuchawkowe mini-Jack. I tyle. Młodszym dzieciom może się spodobać ze względu na skojarzenie z klockami. Starsze chyba wolą iPody.
Odtwarzacz dostępny będzie latem w dwóch wersjach kolorystycznych (dla dziewczynek różowa), za ok. 40 dolarów."
A może słuchawki? "Panda, pszczółka, biedronka oraz świnka - słuchawki dokanałowe w takich kształtach oferuje firma Vedia. Według danych producenta wszystkie urządzenia Cutedoks posiadają czułość rzędu 93 dB (+/- 3dB). Zastosowano w nich membranę 9,2 mm, z pasmem przenoszenia na poziomie 20 ~ 20.000Hz. Ponadto w zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się wymienne końcówki silikonowe."Życzę trafnych wyborów, udanych zakupów i radości milusińskich z prezentów.

1 komentarz:

KajaS pisze...

Bajery niezłe, tylko ciekawe jak to w praktyce działa.... ?
Ja chyba zostanę przy tradycyjnych klockach... Całusy dla Was :)